Buldozerování
Buldozerování

Zasedněte na místo řidiče a začněte s buldozerováním

Buldozer je prostředek, který díky své konstrukci může před sebou tlačit velké množství zeminy, písku, drtě či jiný stavební materiál. Většinou se tento prostředek používá během stavby nebo přestavby. Je to velký, silný a pásový stavební stroj, díky kterému je práce jednodušší, rychlejší a méně náročná. Tento stavební stroj spadá do kategorie shrnovačů, též taky dozerů. Mezi tuto kategorii dále patří Angledozery a titldozery.

Buldozer má radlici, která je kolmá ke směru jízdy a je možné s ní pohybovat směrem nahoru a dolu. Mezi nohama má řidič buldozeru dvě vysoké páky, na kterých má po celou dobu řízení obě ruce. Těmito páky ovládal stroj. Pokud chce zatočit do leva, přitahuje k sobě pravou páku a na opak. Při úplném zatažení páky stroj začne brzdit. Pokud si i Vy chcete vyzkoušet jízdu v buldozeru, sáhněte po tomto zážitku. Po příjezdu na místo Vás instruktor seznámí s ovládáním, a poté můžete zasednout na místo řidiče. Instruktor bude po celou dobu zážitku na dosah ruku, kdybyste se ocitli v nějakém nečekaném problému. 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
70%
pocit moci
63%
náročné psychicky
16%
náročné fyzicky
20%
relaxace
49%
časově náročné
69%
adrenalin
66%
pro dospělé
100%
zručnost
61%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.